REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kayseri Haber TV

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İletişim Küresi Vatandaşların İstek ve Önerilerine Hızlı Çözüm Sağlıyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi İletişim Küresi Vatandaşların İstek ve Önerilerine Hızlı Çözüm Sağlıyor
66
19 Temmuz 2023 - 7:56
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan İletişim Küresi, vatandaşların istek, sorun ve önerilerini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Vatandaşlar, iletişim küresinde taleplerinin ilgili birimlere kolay ve hızlı bir şekilde iletilmesinden memnuniyetlerini ifade ediyorlar. Büyükşehir Belediyesi İletişim Küresi, Alo 153 Çağrı Merkezi ve Beyaz Masa ile vatandaşların anlık sorunlarının çözümüne yönelik hizmet veriyor. Vatandaşlar, bu hizmetin kendilerine sunulmasından dolayı belediyeye teşekkür ediyorlar.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan İletişim Küresi, istek, sorun ve önerilerin hızlı bir şekilde giderilmesine imkan sağlıyor. Vatandaşlar, iletişim küresinde talep ve önerilerinin kolay ve hızlı bir şekilde ilgili birimlere aktarıldığına işaret ederek, memnuniyetlerini ifade ediyorlar.

Vatandaşlar ile Büyükşehir arasında adeta bir köprü görevi üstelenen Büyükşehir Belediyesi İletişim Küresi, meydanda Alo 153 Çağrı Merkezi ve Beyaz Masa ile vatandaşların anlık sorunlarının çözümüne yönelik hizmet veriyor. Bu çerçevede Büyükşehir personeli vatandaşları güler yüzle, sıcak ve samimi ortamda karşılayarak, onların istek, öneri ve şikayetlerini anında ilgili birimlere ulaştırıyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Halkla İlişkiler Şube Müdürü Ayten Özsoy, Büyükşehir Belediyesi İletişim Küresi ile “Hizmeti, vatandaşlarımızın ayağına götürüyoruz” diyerek, şöyle konuştu:

“Büyükşehir Belediyesi İletişim Küremiz vatandaşlarımızın yoğun olduğu Cumhuriyet Meydanı’nda hizmeti ayaklarına götürmek anlayışı ile Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıç tarafından açılarak hizmete sunulmuştur. Burada ALO 153 Çağrı Merkezi ve Beyaz Masa personelimiz güler yüzle, samimi bir şekilde vatandaşımızı karşılayıp talep, istek, önerilerini almaktadırlar. Kurulduğu günden bu güne kadar vatandaşlarımızdan bin 16 tane kayıtlı başvuru alınmıştır. Bugüne kadar da 25 bin 550 kişi ziyaret etmiştir.”

“Vatandaşlarımızın talep istek ve önerileri için buradayız. Vatandaşlarımızı bekliyoruz”

Özsoy, Alo 153 İletişim Merkezi’nin 7 gün 24 saat boyunca telefonda vatandaşlara hizmet vermekte olduğunu ifade ederek, yaptıkları çalışmaları şu şekilde anlattı:

“Büyükşehir Belediyemizin yatırımlarını, projelerini tanıttık. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Halkla ilişkiler Şube Müdürlüğü ve Kayseri Kariyer Merkezi ile birlikte Kariyer Merkezi’mizde kalifiye eleman, işveren, stajyer ve işyeri tanıtımı yapılarak, Kayseri Kariyer Günleri düzenlenmiştir. Spor A.Ş. tarafından iş birliği ile Yaz Spor Okulları tanıtım ve kayıt günleri düzenlenmiştir. Ayrıca yine iletişim küremizde Huzur Çınarı, Aile Danışmanlık Merkezi’mizin Sırdaşın Olayım Projesi’nin tanıtım günleri yapılmıştır. Cumhuriyet Meydan’ında vatandaşlarımızın en yoğun olduğu yerde burada da görüldüğü gibi vatandaşlarımızın talep ve önerileri için buradayız, vatandaşlarımızı bekliyoruz.”

“Demek ki belediyemiz bu konuda duyarlı ve ilgileniyor”

İletişim Küresi’nde hizmet alan Cengiz Cırkanlı isimli vatandaş, “İletişim küresindeki arkadaşlardan bazı konularda destek istedim. Sağ olsun beklediğimden daha güzel bir şekilde çözümcül yaklaşım gösterdiler. Konu ile ilgili belediye ile paylaşacağını gerekli her alanda paylaşacağını söyledi. Arkadaşın konuşması beni ikna etti. Demek ki belediyemiz bu konuda duyarlı ve ilgileniyor. Sayın başkanımıza, ilgili, yetkililere teşekkür ederim. Bizlere vakit ayırmanız büyük incelik” dedi.

Ruziye Sandal isimli vatandaş ise, “İletişim küresi güzel bir fikir. Bazen insanlar daralıyor. Kime gideyim şikayet edeyim diye düşünüyor. Çok iyi ve çok güzel olmuş” diye konuştu.

Kaynak: İHA
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.