(300x250px)
Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde, bisikletiyle yolun karşısına geçmeye çalışırken işçi servisinin çarpması sonucu 8 yaşındaki M.B.Ü. hayatını kaybetti. Olay yerinde yaşanan dram, görenlerin yüreğini dağladı.
Küçük Mustafa Mahallesi Sokullu Caddesi’nde meydana gelen kaza, 38 P 0125 plakalı işçi servisinin bisikletle yolun karşısına geçmeye çalışan M.B.Ü.’ye çarpmasıyla gerçekleşti. Polis ve sağlık ekiplerinin hemen müdahale ettiği kazada, talihsiz çocuğun hayatını kaybettiği belirlendi.
Olay yerinde geniş güvenlik önlemi alan polis ekipleri inceleme yaparken, çocuğun teyzesi de yaşanan acıya dayanamayarak fenalık geçirdi. “Ne olur bir şey yapın” diyerek sağlık ekiplerine seslenen teyze, yeğeninin kaybına inanamadı.
M.B.Ü.’nün cansız bedeni, yapılan incelemenin ardından hastane morguna kaldırıldı. Servis sürücüsü ise gözaltına alındı.
Kazaya ilişkin soruşturma devam ederken, çevredeki güvenlik kameralarının da incelendiği belirtildi. Bu acı olay, bölgedeki vatandaşlar arasında derin üzüntüye yol açtı.