Yahyalı Belediyesi, ilçedeki bozulan yolları düzenleyerek asfaltlanmaya hazır hale getirmeye devam ediyor. Gazibeyli Mahallesi’nde asfalt serimine hazırlanan yolda incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Esat Öztürk, ilçedeki tüm bozulan yolların sıcak asfalt ile kaplanacağını açıkladı.
Başkan Öztürk, yaptığı açıklamada, Gazibeyli Mahallesi’nde devam eden yol çalışmasını denetlemek ve çalışanlara destek vermek amacıyla mahalleye geldiklerini belirtti. Ayrıca Çiğilli Mahallesi Eski Cezaevi Caddesi ve Fetullah Mahallesi mezarlık yolu gibi diğer bölgelerde de yol düzenleme çalışmalarının sürdüğünü dile getirdi.
Yahyalı halkının kendilerine olan güveni ve destekleri için teşekkür eden Başkan Öztürk, gece gündüz demeden çalışarak hizmet etmeye devam ettiklerini vurguladı. Yeni yapılan yolların mahalle sakinlerine hayırlı olmasını dileyen Öztürk, hazırlıkların tamamlanmasının ardından yolları sıcak asfalt ile kaplayacaklarını belirtti.
Son olarak, ilçenin 41 mahallesindeki eksiklikleri tamamlayarak halkın dualarını alacaklarına inandığını ifade eden Başkan Öztürk, ilçeyi daha da geliştirmek için tüm birimlerle çalıştıklarını sözlerine ekledi.